piątek, 30 października 2020

Koronawirus, co się dzieje ze światem - Wiedza TV

Wiedza to władza! Nasz kanał oferuje dla was nie tylko różne filmiki ale także od zawsze starał się pokazywać wam świat takim jakim jest naprawdę, mój kanał to nie jedyne zajęcie, zajmuje się też zbieraniem informacji (dziennikarstwem i śledztwami kilkanaście lat). Przygotowałem dla was ogromny katalog filmów dokumentalnych, przygotowywana też była playlista w formie kanału informacyjnego, dzieliłem się także kontrowersyjnymi informacjami na discordzie. Zawsze starałem się pokazywać bez cenzury wszystko jak leci ale nigdy nie próbowałem ludziom wmawiać własnego zdania na siłę, preferować tę czy inną teorię lub "prawdę" także na playliście world info tv staram się dodawać wszelkie filmy, nawet takie, z którymi nie zgadzam się ale chcąc być obiektywnym dodaję dla was wszystko byście sami mogli wyciągać wnioski, myśleć samodzielnie. Pandemia i to co się obecnie dzieje na świecie to kolejna ciężka sprawa, która naprawdę nas wszystkich zmieniła, zmieniła zwykłych ludzi, zmieniła polityków i władze, ludzie zaczynają bardzo dziwnie się zachowywać, strasznie nerwowo i emocjonalnie, jedna skrajna grupa sugeruje że to PLANdemia i żadnego wirusa nie ma (lub wirus jest ale obostrzenia są irracjonalne), inni z kolei wierzą we wszystko co oficjalnie się mówi, nie zadając żadnych pytań o nic, nawet o sensowność niektórych działań, zaś jeszcze inni stają po środku ale mało jest tych racjonalnie i z zachowaniem bezpieczeństwa myślących ludzi.

Być może jest jeszcze taka opcja: że świat nie spiskuje ale po prostu jest w czarnej dziurze, że rządy są bezradne i dlatego dopuszczają się najcięższych "przestępstw" względem obywateli, bo sami już nie wiedzą co robić i chcą ukryć swoją bezradność i niemoc, udawać że sobie radzą a tak naprawdę NIC NIE MOGĄ ZROBIĆ, może to ogólnoświatowe postradanie zmysłów?  Utrata autorytetu policji, rządów, lekarzy, specjalistów, anarchia, wojsko na ulicach do czego jeszcze dojdzie?

Zawsze starałem się was uświadamiać, także przez to uświadamianie narobiłem sobie kłopotów u wielu osób, a często też ludzie nie chcą tego uświadamiania, nie chcą wiedzieć co się tak naprawdę dzieje na świecie, wolą żyć w "curierkowym wirtualu" a przecież wiedza to władza, to potęga, dlatego powinno się szukać odpowiedzi na pytania, powinno się wiedzieć gdzie żyjemy, powinno się dyskutować na takie tematy a nie OBRAŻAĆ i uciekać i zamykać na to oczy, buntować, protestować lub się nawet obrażać na kogoś kto chce się z wami tą wiedzą podzielić.

Ja szukając prawdy zawsze starałem się wysłuchiwać wszystkich, nie dzielę nikogo ze względu na to że jest albo "lewak" albo "prawicowiec" czy to TVN czy wRealu24.

Ludzie obecnie zbyt często ulegają emocjom a przez to zamykają się na poszukiwanie prawdy np. ostatnio głośno było o księdzu, który został w brutalny sposób zatrzymany przez policję, ale już mało kto mówi o tym że ksiądz nie jest księdzem i że zajmuje parafię nielegalnie, natomiast większość mówi o "brutalności policji względem duchownego gorzej jak za komuny", a przecież za drugim razem interwencja policji była inna i policjant jasno powiedział "żebyśmy nie robili sobie problemów nawzajem", (problemy np. robią też zawzięci antycovidowcy, którzy zmuszają jedni drugich do robienia tego czy tamtego). Albo rząd wprowadzający różne dziwne, głupie i często niezrozumiałe i nielogiczne rzeczy: https://www.youtube.com/watch?v=mt2W5f-vxIw Pokazuje się też bezradność policji, gdy ci odstępują od wystawienia mandatu osobom kłótliwym bez maseczki https://www.youtube.com/watch?v=mNFHhIDsEHo (film ten został już usunięty, przedstawiał on bezradność policjantów wchodzących do przedziału w pociągu i egzekwującego nałożenie maseczki, podczas wymiany zdań na temat praw z pasażerem policjanci odstąpili od ukarania i po prostu sobie odeszli) albo tłum, który tę policję przegania, z jednej strony słusznie bo i policja na świecie okazuje coraz większą brutalność, bijąc pałami (Indie, Białoruś, Chiny) albo spychając z mostu do rzeki młodą osobę (w Chile), w Polsce też policja nie ma dobrej opinii zaczynając już od rządów PO gdy nasyłało się ją na przeciwników politycznych lub różne demonstracje, za PIS jest to samo, ludzie się więc buntują, chcą dymisji rządów ale czy mają lepsze plany na wprowadzenie porządku i ładu na świecie? Raczej nie, bo władza deprawuje (absolutna deprawuje absolutnie), i każdy kto by się dostał do rządów nie poradził by sobie. tak samo, wielu młodych ludzi popiera konfederację ale czy i oni dochodząc do władzy coś zwojują, a może będzie kolejne rozczarowanie?

To wszystko (te przykłady wyżej) znajdziecie na naszych playlistach, te kontrowersyjne filmy, bądźcie czujnymi obserwatorami bo żaden film u nas nie pojawia się przypadkowo, tak jak mówię PaCZaJ TV powstał po to, by wam coś pokazać, pokazać więcej!


World Info TV:
Dlatego też proponuję wam obejrzenie tego filmu  a raczej streszczenia które zmontowałem jest to film "Covid 19 Świat w zagrożeniu (2020)" - są to 2 odcinki wyprodukowane przez Discovery oraz Superwizjer TVN

Obejrzyjcie bo warto, nie pomijajcie tego tematu, nie ignorujcie, ja wiem że ciężko jest pogodzić się z tym gdzie i jak żyjemy, możecie być wściekli, możecie się bać, że nawet na naszym discordzie obecnie poruszamy same kontrowersyjne tematy ale przed prawdą się nie ucieknie i lepiej wiedzieć jak jest, niż żyć w kłamstwie czy propagandzie, która siana jest z każdej strony i przez tę propagandę może być jeszcze więcej ofiar śmiertelnych !

Na naszej playliście Wiedza TV, znajdziecie tylko najbardziej interesujące filmy, które dają naprawdę wiele do myślenia, wy myślicie że nawet oficjalne stacje telewizyjne i dziennikarze ukrywają coś przed wami? To sami zobaczcie że wiele prawdy jest w takich reportażach i trzeba je po prostu wychwycić.


Polecam:

Covid 19 Świat w zagrożeniu (2020)

Część 1:

Część 2:Prześlij komentarz

Whatsapp Button works on Mobile Device only

Wpisz czego szukasz i kliknij w ikonkę lupy