niedziela, 2 października 2022

Prace nad przywróceniem zawartości video po zbanowaniu kanału zostały zakończone, szczegółowe wyjaśnienia zaistniałej sytuacji !

Zakończyły się intensywne prace nad przywróceniem WSZYSTKICH FILMÓW, także tych ocenzurowanych i "niezgodnych z wytycznymi" - cokolwiek to znaczy.

Co się takiego wydarzyło?  jak dobrze wiemy portal YouTube to obecnie kompletnie patologiczne miejsce (gdzie przeważa tania i głupia rozrywka oraz sporo patologicznych zachowań) gdzie na wybryki w postaci pokazywania przyrodzenia do kamery na żywo jest jawne przyzwolenie, tak samo przyzwolenie jest na pokazywanie goł3go tyłk@ przez dziewczynę także na żywo na tzw. streamie na żywo. Spokojnie mogą się czuć też różne środowiska "LPG" tak jak ostatnio dość popularne filmiki o tym jak stary taksówkarz całuje młodego chłopaka i ciągnie go za przyrodz3nie. 

Mimo zgłaszania wielokrotnego takich treści nikt na to nie reaguje, nie reaguje także na zgłaszanie treści wyśmiewających kogoś, moja walka paromiesięczna z kanałem który tworzy na mnie przeróbki to po prostu parodia, wszystko jest "zgodne z wytycznymi", nawet prześladowanie kogoś !

Niestety niezgodne z wytycznymi są poradniki informatyczne, tak jak parę lat temu usunięto nam dwa takie poradniki, usunięto także poradnik rowerowy bo zostało tam użyte słowo "p3dał", identycznie stało się niedawno gdzie usunięto jeden z naszych vlogów a kanał dostał tymczasowego bana (ban w postaci ukrycia zawartości kanału i niemożliwości jakiekolwiek edycji) W tej chwili wróciło wszystko do normy, ale kanał pozostał z ostrzeżeniem. Stary kanał na youtube który ma już 8 lat nie będzie dalej wspierany, nowe filmy będą się pojawiały na całkiem innym portalu, prosimy obserwować ten nasz główny portal gdyż tylko stąd będziecie mieli dostęp do wszystkich filmów oraz całej zawartości. 


Co się pojawia na portalu YouTube? 


Gdy zakładałem kanał na youtube w 2014 roku był względny spokój dziś wstyd się przyznać że ma się konto na takim patologicznym portalu jak youTube


Warto zaznaczyć że kanał boryka się też od dawna nie tylko z tym problemem blokowania ale też odbierane są co chwile zarobki poszczególnym filmom, ostatnio dostałem po moich zgłoszeniach informacje że przywrócono w końcu zarabianie takim oto poniższym filmom, kto powinien się tym przypadku wstydzić? co oni w ogóle wyprawiają w tym biurze? dla normalnego człowieka to jest rzecz niepojęta żeby ograniczać zarobki nawet takim filmom

Aktualizacja: obecnie wszystkie filmy działają bez zakłóceń, niestety jest to wszystko teraz porozrzucane


Filmy na youtube (tylko stary kanał): https://www.youtube.com/tvpaczaj/videos


Filmy bez cenzury TYLKO na VK: https://vk.com/video/@strefax


Filmy "niezgodne z wytycznymi": https://vk.com/video/playlist/576241070_8


Wszystkie playlisty (w tym nasze filmy z innych kanałów): https://flesztech.blogspot.com/p/playlisty.htmlDodatkowe informacje odnośnie facebooka:

Grupa na facebooku została wygaszona ostatecznie

Ze względu na nikłe zainteresowanie oraz zerowe wsparcie wszelka społeczność (grupa, fora, czaty, discord, messenger) oraz kontakt prywatny z autorem tego portalu została na stałe wyłączona bez odwołania, nie prowadzimy już prywatnych nauk i korepetycji ani grup pomocowych. Prosimy obserwować nas na tym portalu, gdyż będzie to jedyna udostępniana przez nas zawartość od 1 października 2022.

Czytaj więcej: https://flesztech.blogspot.com/2022/08/cos-sie-konczy-cos-zaczyna.html
Dodatkowe wyjaśnienia:


W niedzielny poranek 25 września 2022 został zbanowany nasz kanał na youtube, który ma już 8 lat, po raz kolejny tak niestabilna firma jak google potraktowała rzetelnego twórcę na youtube jak śmi3cia, ban ma dosyć nadzwyczajną formę, kanał był tak jakby "całkowicie za-hibernowany", nie dało się filmów dać na tryb publiczny, nie dało się edytować playlist, ani pisać z tego konta. Została wysłana tradycyjna korespondencja do polskiego oddziału google w którym poruszono sporo spraw, także o nadużyciach popełnianych przez szeregowych pracowników youtube polska a także uprzejmy donos o tolerowaniu patologi występującej na portalu youtube w porównaniu do niespotykanych restrykcji w stosunku do takiego kanału jak nasz. Jest to kompletnie niezrozumiałe i sadystyczne traktowanie.

Niedawno podobna sytuacja spotkała także ten portal po bezprawnym odebraniu mu części zarobków. Utrudnianie nam normalnego funkcjonowania przybierają już przeróżne formy, tym razem jest to dość poważny cios i odebranie głównego dochodu z którego sponsorowana jest cała sieć serwisów (flesztech, elektrodynka, PTV), w świecie gdzie sponsorowana i promowana jest głównie patologia oraz głupota niestety takie serwisy jak nasz jest niemile widziany, wcale nie trzeba prowadzić tematyki kontrowersyjnej czy być tzw. "prawicowcem", wystarczy jak widać uświadamiać ludzi ciekawymi tematami rozwijającymi mózg - bo to wpływa zbyt bardzo na inteligencję ludzi a więc oczywiste jest że będziemy na różne sposoby ciemiężeni (prosty lud ma być jedynie ogłupiany).

W październiku sporo się zmieni także na faceboku, jak to powiedział pewien słynny i mądry człowiek nastąpi "nowa normalność" gdyż stara normalność nie może już wrócić z wiadomych względów. Niestety jesteśmy na celowniku zarówno na youtube jak i facebooku (również mamy przeciwników, ludzi zawistnych oraz hejterów, którzy się mszczą, zgłaszają filmy po złości przez co automatyczne boty takich serwisów jak youtube na to reagują bezpodstawnie), więc to powoduje sporo ograniczeń. O szczegółowych zmianach jeszcze poinformujemy.Powstają kanały z przeróbkami naszych filmów


Uwaga na kanały które tworzą różne przeróbki naszych materiałów filmowych oraz graficznych ! Informujemy również że nie prowadzimy innych kanałów oprócz tych do których linki umieszczamy na tym oficjalnym portalu, inne kanały, zwłaszcza z filmami przeróbkami wyśmiewającymi autora, są nieautoryzowane i będą zgłaszane za złamanie praw autorskich a także jeśli się to nie uspokoi będą podjęte kroki prawne. Nie zezwalamy użycie jakichkolwiek filmów czy grafik naszego autorstwa bez wyraźnej zgody oraz podania celu ich użycia.Whatsapp Button works on Mobile Device only

Wpisz czego szukasz i kliknij w ikonkę lupy