Mapa poruszania się po serwisie

[full-width]
Zobacz także
Informacje o tym portalu:

O mnie:
Nasz serwis tak naprawdę składa się z kilku części aby oddzielić część rozrywkową od części informacyjnej oraz społeczności czy telewizji postanowiliśmy zrobić kilka odrębnych miejsc w internecie. Oto przewodnik, z którym dostaniesz się w każdy zakamarek naszej sieci serwisów.
Strona główna: https://www.paczaj.tk
PORTAL

Naszą główną stroną jest oczywiście portal FleszTECH:
https://flesztech.blogspot.com
Jest to strona poruszająca głównie tematykę elektroniki, elektryki, informatyki czy nowych technologii, unboxingów, prezentacji sprzętu czy samodzielnych projektów D.I.Y
Od Stycznia 2020 roku dostępna jest również wersja portalu z domeną www.flesztech.pl (jest to głównie strona reprezentacyjna)


KANAŁ YOUTUBE

Nasz kanał na youtube pod nazwą PaCZaJ (popularne przekręcone słowo pochodzące od słowa patrz) https://youtube.com/tvpaczaj
Kanał składa się zarówno z produkcji własnych, także głównie o tematyce wyżej wspomnianego portalu, ale nie tylko, są również inne filmy, np. z imprez, krajoznawcze, ogólnotematyczne.
Z kolei playlisty kanału na youtube to kolejny odrębny projekt, który jest przygotowywany od wielu lat, są to katalogi z filmami innych producentów, amatorów, dowiedz się więcej o playlistach:
https://flesztech.blogspot.com/paczaj
PORTAL INFORMACYJNY

Posiadamy także portal informacyjny INFO & WIEDZA: https://infowiedza.blogspot.com
To portal gdzie poruszamy najciekawsze wydarzenia z kraju i ze świata, tematy kontrowersyjne i poruszające, to także telewizja z aktualnymi tematami i wydarzeniami, sprawami ludzkimi, ta strona ma sprawić aby obserwatorzy wyrobili sobie własne zdanie w różnych kwestiach. Na portalu tym znajdziemy także obszerny katalog filmów dokumentalnych, które naprawdę warto obejrzeć i zobaczyć drugą stronę medalu tego świata. Nie jest to portal pesymistyczny, ma on pokazać prawdziwe oblicze świata.
Do portalu zostały przypisane playlisty:
Wiedza TV:
World info TV:
Dowiedz się więcej:
PORTAL MUZYCZNY

Portal muzyczny TV MUZA znajdziesz pod adresem: https://tvmuza.blogspot.com
Jest to kolejna strona oparta głównie na playlistach z youtube ale tym razem są to tematyczne playlisty z różnymi gatunkami muzycznymi. Cały katalog był mozolnie budowany przez kilka lat. Jest tam także jedna z najpopularniejszych playlist,czyli kontynuacja niemieckiej telewizji muzycznej pod nazwą VIVA TV (2 miejsce w wyszukiwarce, ponad 100 tysięcy wyświetleń, codzienne nowości)
Jest oparty na naszym innym kanale youtube, Muzyka TV:


BLOG FOTOGRAFICZNY

Z kolei blog FOTSEB z fotkami to taka moja prywatna inicjatywa, różne fotki krajoznawcze, przyrodnicze czy z niewielkich imprez https://fotseb.blogspot.com
Blog ten oparty jest głównie na fotkach z google foto:
Dodatkowo można obejrzeć sobie mini katalog fotek, które zbieram na portalu pinterest:


FANPAGE


Fanpage to nasze okienko informacyjne, tam znajdziesz zarówno różne ciekawostki do poczytania, przegląd prasy o tematyce technologicznej, poruszanie ciekawych tematów z informatyki czy elektroniki i elektryki, a także służy jako główny kanał informacyjny o naszych wszystkich serwisach.
https://facebook.com/paczajtvSPOŁECZNOŚĆ

Nasza społeczność to tak naprawdę 3 odrębne serwisy
Najstarsze tradycyjne forum dyskusyjne:
https://flesztech.blogspot.com/forum

Grupa na facebooku
https://flesztech.blogspot.com/grupa

Czat na serwerze DISCORD
https://flesztech.blogspot.com/czat

Forum dyskusyjne dodatkowo możecie przeglądać w aplikacji mobilnej tapatalk, gdy ją zainstalujecie, poszukajcie haseł: "forum, paczaj, flesztech"
CO JESZCZE? 

W rezerwie jest także nasz kanał
https://vk.com/paczaj
na rosyjskim portalu VKONTAKTE - tam mogą się pojawiać jednoczesne transmisje oraz retransmisje z głównego kanału (restream) portal ten o wiele mniej restrykcyjne podchodzi do różnych praw autorskich odnośnie muzyki, itp.

Oto moje studio, z którego kręcę filmy i prowadzę moją działalność (pełna specyfikacja techniczna):
https://flesztech.blogspot.com/studio


POWIADOMIENIA:

Otrzymywać powiadomienia możesz na kilka sposobów:


KONTAKT:

Dowiedz się więcej o autorze tej strony:Publikowanie komentarza

Whatsapp Button works on Mobile Device only

Wpisz czego szukasz i kliknij w ikonkę lupy