Mapa poruszania się po serwisie

[full-width]
Zobacz także
Informacje o tym portalu:

O mnie:
Nasz serwis tak naprawdę składa się z kilku części aby oddzielić część rozrywkową od części informacyjnej oraz społeczności czy telewizji postanowiliśmy zrobić kilka odrębnych miejsc w internecie. Oto przewodnik, z którym dostaniesz się w każdy zakamarek naszej sieci serwisów.


PORTAL

Naszą główną stroną jest oczywiście portal FleszTECH:
https://flesztech.blogspot.com
Jest to strona poruszająca głównie tematykę elektroniki, elektryki, informatyki czy nowych technologii, unboxingów, prezentacji sprzętu czy samodzielnych projektów D.I.YKANAŁ YOUTUBE

Nasz kanał na youtube pod nazwą PaCZaJ (popularne przekręcone słowo pochodzące od słowa patrz) https://youtube.com/tvpaczaj
Kanał składa się zarówno z produkcji własnych, także głównie o tematyce wyżej wspomnianego portalu, ale nie tylko, są również inne filmy, np. z imprez, krajoznawcze, ogólnotematyczne.
Z kolei playlisty kanału na youtube to kolejny odrębny projekt, który jest przygotowywany od wielu lat, są to katalogi z filmami innych producentów, amatorów, dowiedz się więcej o playlistach:
https://flesztech.blogspot.com/paczaj
PORTAL INFORMACYJNY

Posiadamy także portal informacyjny INFO & WIEDZA
To portal gdzie poruszamy najciekawsze wydarzenia z kraju i ze świata, tematy kontrowersyjne i poruszające, to także telewizja z aktualnymi tematami i wydarzeniami, sprawami ludzkimi, ta strona ma sprawić aby obserwatorzy wyrobili sobie własne zdanie w różnych kwestiach. Na portalu tym znajdziemy także obszerny katalog filmów dokumentalnych, które naprawdę warto obejrzeć i zobaczyć drugą stronę medalu tego świata. Nie jest to portal pesymistyczny, ma on pokazać prawdziwe oblicze świata.
Do portalu zostały przypisane playlisty:
Wiedza TV:
World info TV:
Dowiedz się więcej:
PORTAL MUZYCZNY

Portal muzyczny TV MUZA znajdziesz pod adresem: https://tvmuza.blogspot.com
Jest to kolejna strona oparta głównie na playlistach z youtube ale tym razem są to tematyczne playlisty z różnymi gatunkami muzycznymi. Cały katalog był mozolnie budowany przez kilka lat. Jest tam także jedna z najpopularniejszych playlist,czyli kontynuacja niemieckiej telewizji muzycznej pod nazwą VIVA TV (2 miejsce w wyszukiwarce, ponad 100 tysięcy wyświetleń, codzienne nowości)
Jest oparty na naszym innym kanale youtube, Muzyka TV:


BLOG FOTOGRAFICZNY

Z kolei blog "FOTSEB" z fotkami to taka moja prywatna inicjatywa, różne fotki krajoznawcze, przyrodnicze czy z niewielkich imprez https://fotseb.blogspot.com
Blog ten oparty jest głównie na fotkach z google foto:
Dodatkowo można obejrzeć sobie mini katalog fotek, które zbieram na portalu pinterest:
Nasza społeczność to tak naprawdę 3 odrębne serwisy

Forum:
https://flesztech.blogspot.com/forum

Grupa na facebooku
https://flesztech.blogspot.com/grupa

Czat na serwerze DISCORD
https://flesztech.blogspot.com/czat

Forum dyskusyjne dodatkowo możecie przeglądać w aplikacji mobilnej tapatalk, gdy ją zainstalujecie, poszukajcie haseł: "forum, paczaj, flesztech"
CO JESZCZE? 


Oto moje studio, z którego kręcę filmy i prowadzę moją działalność (pełna specyfikacja techniczna):
https://flesztech.blogspot.com/studio


POWIADOMIENIA:

Otrzymywać powiadomienia możesz na kilka sposobów:Publikowanie komentarza

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Whatsapp Button works on Mobile Device only

Wpisz czego szukasz i kliknij w ikonkę lupy