Mapa poruszania się po serwisie

[full-width]
Zobacz także
Informacje o tym portalu:

O mnie:
Nasz serwis tak naprawdę składa się z kilku części aby oddzielić część rozrywkową od części informacyjnej oraz społeczności czy telewizji postanowiliśmy zrobić kilka odrębnych miejsc w internecie. Oto przewodnik, z którym dostaniesz się w każdy zakamarek naszej sieci serwisów.


PORTAL
Naszą główną stroną jest oczywiście portal FleszTECH:
https://flesztech.blogspot.com
Jest to strona poruszająca głównie tematykę elektroniki, elektryki, informatyki czy nowych technologii, unboxingów, prezentacji sprzętu czy samodzielnych projektów D.I.Y

Ale nie tylko, są tutaj także tematy ogólne, ciekawostki, rozrywka, muzyka, a także menu, z którego dostaniesz się we wszystkie nasze zakamarki.KANAŁ YOUTUBE (oraz inne)


Nasz główny kanał na youtube pod nazwą PaCZaJ (popularne przekręcone słowo pochodzące od słowa patrz) znajduje się na https://youtube.com/tvpaczaj
Kanał składa się zarówno z produkcji własnych głównie o tematyce: informatyka, elektronika, elektryka a nawet mechanika.

Z kolei playlisty kanału na youtube to kolejny odrębny projekt, który jest przygotowywany od wielu lat, są to katalogi z filmami innych producentów, amatorów, dowiedz się więcej o playlistach:
https://flesztech.blogspot.com/paczaj


Dodatkowo inne nasze kanały znajdziesz na portalach:
https://www.twitch.tv/paczajtv (strimy gamingowe)
https://vk.com/tvpaczaj (materiały ogólne, rozrywka)


PORTAL INFORMACYJNY

Portal z informacjami i wiedzą dostępny jest pod adresem:

Posiadamy także playlistę w formie telewizji informacyjnej.
Zbieramy dla państwa najciekawsze wydarzenia z kraju i ze świata, tematy kontrowersyjne i poruszające, materiały z aktualnymi tematami i wydarzeniami, sprawami ludzkimi, tematy mają sprawić aby obserwatorzy wyrobili sobie własne zdanie w różnych kwestiach. Mamy także także obszerny katalog filmów dokumentalnych, które naprawdę warto obejrzeć i zobaczyć drugą stronę medalu. Nie jest to portal pesymistyczny czy optymistyczny, ma on po prostu pokazać prawdziwe oblicze świata, jeśli drażnią cię takie tematy to omiń ten dział naszego serwisu.

Wiedza TV:

Dowiedz się więcej:

PORTAL MUZYCZNY

Portal muzyczny TV MUZA znajdziesz pod adresem: https://tvmuza.blogspot.com

Jest to kolejna strona oparta głównie na playlistach z youtube ale tym razem są to tematyczne playlisty z różnymi gatunkami muzycznymi. Cały katalog był mozolnie budowany przez kilka lat. Jest tam także jedna z najpopularniejszych playlist,czyli kontynuacja niemieckiej telewizji muzycznej pod nazwą VIVA TV (prawie 200 tysięcy wyświetleń, codzienne nowości na liście)
Jest oparty na naszym innym kanale youtube, Muzyka TV:
BLOG FOTOGRAFICZNY ORAZ KATALOGI FOTEK


Z kolei fotoblog "FOTSEB" zawiera różne fotki krajoznawcze, przyrodnicze czy z niewielkich imprez https://fotseb.blogspot.com

Blog ten oparty jest głównie na fotkach z google foto:Dodatkowo można obejrzeć sobie mini katalog fotek, które wyszukuję na portalu pinterest:

SPOŁECZNOŚĆ


Nasza społeczność to tak naprawdę 3 odrębne serwisy

Forum:
https://flesztech.blogspot.com/forum

Grupa na facebooku
https://flesztech.blogspot.com/grupa

Czat na serwerze DISCORD
https://flesztech.blogspot.com/czat

Dodatkowo posiadamy fanpage:

CO JESZCZE? 


Oto moje studio, z którego kręcę filmy i prowadzę moją działalność (pełna specyfikacja techniczna):
https://flesztech.blogspot.com/studio

POWIADOMIENIA:


Otrzymywać powiadomienia możesz na kilka sposobów:
Poprzez subskrypcję kanału RSS:

Lub dołączenie do czatu discord, podstawowy dostęp umożliwia przeglądanie pokojów ogłoszeniowych, w których dostaniesz powiadomienia o nowych filmach oraz artykułach.Publikowanie komentarza

Whatsapp Button works on Mobile Device only

Wpisz czego szukasz i kliknij w ikonkę lupy