Mapa poruszania się po serwisie

[full-width]
Zobacz także
Informacje o tym portalu:

O mnie:

Nasz serwis to już spore imperium składające się z wielu stron internetowych oraz profili na portalach społecznościowych. Tutaj znajdziecie pełną listę utożsamianych z nami serwisów.

PORTAL GŁÓWNY

Naszą główną stroną jest oczywiście portal FleszTECH:
https://flesztech.blogspot.com

Jest to strona poruszająca głównie tematykę elektroniki, elektryki, informatyki czy nowych technologii, unboxingów, prezentacji sprzętu czy samodzielnych projektów D.I.Y

Ale nie tylko, są tutaj także tematy ogólne, ciekawostki, rozrywka, muzyka, a także menu, z którego dostaniesz się we wszystkie nasze zakamarki.KANAŁ YOUTUBE
(oraz inne wideoportale)Nasz główny kanał na youtube pod nazwą PaCZaJ (popularne przekręcone słowo pochodzące od słowa patrz) znajduje się na
https://youtube.com/tvpaczaj

Kanał składa się zarówno z produkcji własnych głównie o tematyce: informatyka, elektronika, elektryka a nawet mechanika.

Z kolei playlisty kanału na youtube to kolejny odrębny projekt, który jest przygotowywany od wielu lat, są to katalogi z filmami innych producentów, amatorów, dowiedz się więcej o playlistach:
https://flesztech.blogspot.com/paczaj


Kanał dodatkowy na portalu Vkontakte:
oraz:

PORTAL INFORMACYJNY

Portal z informacjami i wiedzą dostępny jest pod adresem:

Posiadamy także playlistę w formie telewizji informacyjnej.
Zbieramy dla państwa najciekawsze wydarzenia z kraju i ze świata, tematy kontrowersyjne i poruszające, materiały z aktualnymi tematami i wydarzeniami, sprawami ludzkimi, tematy mają sprawić aby obserwatorzy wyrobili sobie własne zdanie w różnych kwestiach. Mamy także także obszerny katalog filmów dokumentalnych, które naprawdę warto obejrzeć i zobaczyć drugą stronę medalu. Nie jest to portal pesymistyczny czy optymistyczny, ma on po prostu pokazać prawdziwe oblicze świata, jeśli drażnią cię takie tematy to omiń ten dział naszego serwisu.

Wiedza TV:

Dowiedz się więcej:

PORTAL MUZYCZNY

Portal muzyczny TV MUZA znajdziesz pod adresem:

Jest to kolejna strona oparta głównie na playlistach z youtube ale tym razem są to tematyczne playlisty z różnymi gatunkami muzycznymi. Cały katalog był mozolnie budowany przez kilka lat. Jest tam także jedna z najpopularniejszych playlist,czyli kontynuacja niemieckiej telewizji muzycznej pod nazwą VIVA TV (prawie 200 tysięcy wyświetleń, codzienne nowości na liście)
Jest oparty na naszym innym kanale youtube, Muzyka TV:
BLOG FOTOGRAFICZNY ORAZ FOTKI


Z kolei fotoblog "FOTSEB" zawiera różne fotki krajoznawcze, przyrodnicze czy z niewielkich imprezBlog ten oparty jest głównie na fotkach z google foto:Dodatkowo można obejrzeć sobie mini katalog fotek, które wyszukuję na portalu pinterest:
SPOŁECZNOŚĆ
Nasza społeczność to tak naprawdę 3 odrębne serwisy

Forum dyskusyjne:
Szczegóły:
https://flesztech.blogspot.com/forum

Grupa na facebooku
Szczegóły:

Czat na serwerze DISCORD
https://flesztech.blogspot.com/czat

Dodatkowo posiadamy fanpage:
https://facebook.com/paczajtv

Prowadzimy też grupę ogólno-tematyczną z różnymi ciekawostkami i humorem:Zobacz również fanpage:CO JESZCZE? 


Oto moje studio, z którego kręcę filmy i prowadzę moją działalność (pełna specyfikacja techniczna):
https://flesztech.blogspot.com/studio

POWIADOMIENIA:


Otrzymywać powiadomienia możesz na kilka sposobów:
Poprzez subskrypcję kanału RSS:

Poprzez obserwację centrum powiadomień:

Lub dołączenie do czatu discord, podstawowy dostęp umożliwia przeglądanie pokojów ogłoszeniowych, w których dostaniesz powiadomienia o nowych filmach oraz artykułach.
Prześlij komentarz

Whatsapp Button works on Mobile Device only

Wpisz czego szukasz i kliknij w ikonkę lupy