Mapa poruszania się po serwisie

[full-width]
Zobacz także
Informacje o tym portalu:

O mnie:

Nasz serwis to już spore imperium składające się z wielu stron internetowych oraz profili na portalach społecznościowych. Tutaj znajdziecie pełną listę utożsamianych z nami serwisów.
PORTAL GŁÓWNY

Naszą główną stroną jest oczywiście portal FleszTECH:
https://flesztech.blogspot.com

Jest to strona poruszająca głównie tematykę elektroniki, elektryki, informatyki czy nowych technologii, unboxingów, prezentacji sprzętu czy samodzielnych projektów D.I.Y
Ale nie tylko, są tutaj także tematy ogólne, ciekawostki, rozrywka, muzyka, a także menu, z którego dostaniesz się we wszystkie nasze zakamarki.KANAŁ YOUTUBENasz główny kanał na youtube pod nazwą PaCZaJ (popularne przekręcone słowo pochodzące od słowa patrz) znajduje się na:
https://youtube.com/tvpaczaj

Rozszerzona zawartość video:


Kanał składa się z produkcji własnych głównie o tematyce: informatyka, elektronika, elektryka a nawet mechanika. Są także transmisje na żywo, informacyjno-rozrywkowe, strimy z terenu oraz warsztatu.

Z kolei playlisty kanału na youtube to kolejny odrębny projekt, który jest przygotowywany od wielu lat, są to katalogi z filmami innych producentów, amatorów, dowiedz się więcej o playlistach:
https://flesztech.blogspot.com/paczaj

DODATKOWE STRONY
Fanpage projektu roweru z silnikiem spalinowym oraz elektroniczną centralką:


Informacyjno-turystyczny lokalny serwis:


Grupa z ciekawą zawartością:INFORMACJE


Posiadamy także playlistę w formie telewizji informacyjnej. Zbieramy dla państwa najciekawsze wydarzenia z kraju i ze świata, tematy kontrowersyjne i poruszające, materiały z aktualnymi tematami i wydarzeniami, sprawami ludzkimi, tematy mają sprawić aby obserwatorzy wyrobili sobie własne zdanie w różnych kwestiach. Mamy także także obszerny katalog filmów dokumentalnych, które naprawdę warto obejrzeć i zobaczyć drugą stronę medalu. 

Wiedza TV:

Dowiedz się więcej:
BLOG KONTROWERSYJNY


Blog o charakterze kontrowersyjnym, sprawy polskie i światowe, polityka, mocny język:

oraz
PORTAL MUZYCZNY

Portal muzyczny TV MUZA znajdziesz pod adresem:

Jest to kolejna strona oparta głównie na playlistach z youtube ale tym razem są to tematyczne playlisty z różnymi gatunkami muzycznymi. Cały katalog był mozolnie budowany przez kilka lat. Jest tam także jedna z najpopularniejszych playlist,czyli kontynuacja niemieckiej telewizji muzycznej pod nazwą VIVA TV (prawie 200 tysięcy wyświetleń, codzienne nowości na liście)
Jest oparty na naszym innym kanale youtube
BLOG FOTOGRAFICZNY ORAZ FOTKI

Z kolei fotoblog "FOTSEB" zawiera różne fotki krajoznawcze, przyrodnicze czy z niewielkich imprez


Blog ten oparty jest głównie na fotkach z google foto:
Dodatkowo można obejrzeć sobie mini katalog fotek, które wyszukuję na portalu pinterest:POWIADOMIENIA:Otrzymywać powiadomienia możesz na kilka sposobów:
Poprzez subskrypcję kanału RSS:Whatsapp Button works on Mobile Device only

Wpisz czego szukasz i kliknij w ikonkę lupy