sobota, 12 czerwca 2021

Już jest! Oficjalna aplikacja ELEKTRODYNKA w sklepie Google Play

Czerwiec 2021 - ta data przechodzi do historii. Najpierw zaskoczyliśmy was wykupieniem super hostingu 100 giga i bez limitów na nasze forum dyskusyjne i stronę główną. Na domenie elektrodynka zaczynaliśmy historię naszej społeczności około 5 lat temu https://elektrodynka.pl (forum ma wszystkie wpisy, zdjęcia oraz konta użytkowników od samego początku jego powstania) więc zapraszamy tam, pisać może każdy nawet anonimowo bez zakładania konta. A to jeszcze nie wszystko.


Właśnie pojawiła się nasza OFICJALNA aplikacja  ELEKTRODYNKA na smartfony, dostępna w sklepie Google Play. Wszystko za sprawą naszego wydawcy "Krzysio Systems" który wydzierżawił nam fragment swojego konta dewelopera w google play.


Pobierajcie aplikację oraz ją testujcie i oceniajcie, czekamy na wasze wszelkie opinie, także negatywne, a także życzenia jak mają wyglądać kolejne jej wersje, wszystko zależy od was, zbudujmy naprawdę super społeczność, której nie ma nikt inny i bądźmy prawdziwą alternatywą elektrody.  😁 
Pobierz teraz

https://play.google.com/store/apps/details?id=appinventor.ai_sebrylak.elektrodynkaN111

(w lipcu aktualizacja aplikacji nie została zatwierdzona przez google play, ich chora polityka jest dla mnie nie do przyjęcia)


W chwili obecnej aplikację (najnowszą wersję 2.1) możecie pobrać z dysku google:

https://drive.google.com/file/d/1cb08nxjkv5ZzWVf08ekdq-XfAMA0NFXX/view?usp=sharingWszelkie uwagi odnośnie naszej aplikacji możecie składać na naszym forum w dziale "Propozycje, zmiany, zgłaszanie błędów": https://elektrodynka.pl/forum-133.html

Whatsapp Button works on Mobile Device only

Wpisz czego szukasz i kliknij w ikonkę lupy