[ads-post]

Na świecie codziennie dzieje się coś ciekawego, również w Polsce wydarzenia mogą nas zaskoczyć, ten serwis zbiera dla państwa wszystko to co najciekawsze, chcemy abyście Państwo dzięki temu co tutaj obejrzycie wyrobili sobie własną opinię w wielu ciekawych i kontrowersyjnych kwestiach.

Zobacz więcej na portalu:
https://infowiedza.blogspot.com

Wejdź na czat, czytaj informacje z różnych dziedzin w pokojach informacyjnych:
http://discord.gg/kyD6tST


Oglądaj World Info TV:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLyX-877B4GrOT9XuldLzYnAtvV7ARImdyIntro World Info TV:
************************************************************


Wiedza TV

Z kolei Wiedza TV to jeden z większych projektów, ma za zadanie zebrać w całość, wszystkie najlepsze światowe filmy dokumentalne, jakie kiedykolwiek się pojawiły w telewizjach takich jak: Discovery channel, National Geographic Channel, Viasat History, Fokus TV, BBC, Planete, itp.

https://flesztech.blogspot.com/2018/06/wiedza-tv-co-mozesz-tutaj-obejrzec.html

Są to tylko wyselekcjonowane najlepsze filmy dokumentalne, które naprawdę warto obejrzeć i nie sposób przejść obojętnie wobec tego co z nich się dowiemy.

Projekt Wiedza TV to zarówno kanał jak i obszerna playlista, najpopularniejsza i największa pod względem ciekawych pozycji na portalu Youtube.


Zobacz pełny spis filmów Wiedza TV:
Prześlij komentarz

ZOBACZ KONIECZNIE:

FANKLUB tabletu Lark Ultimate WIN


Kompendium wiedzy oraz nieoficjalne wsparcie techniczne. Jest to jeden z najtańszych i najbardziej wydajny w swojej cenie tablet ostatnich miesięcy (rok 2015-2016) ale też nowinka techniczna, z którą trzeba postępować ostrożnie i odpowiedzialnie! Dlatego jeśli sobie z czymś nie radzisz, ten spis różnych tematów jest w sam raz dla ciebie, tutaj zdobędziesz zarówno wiedzę podstawową jak i tę bardziej zaawansowaną.

Flash News

[flashnews][carousel2]

Rozrywka

[rozrywka][slider1][#e74c3c]

Hydepark

[film][fbig1]
Obsługiwane przez usługę Blogger.