piątek, 2 października 2020

Jak podłączyć dowolny analogowy dźwięk pod słuchawki bluetooth? Jak przerobić zwykłe słuchawki na BT?

Na łamach naszego serwisu co chwilę pojawiają się różne ciekawe i nietypowe rozwiązania. Tym razem pokażemy wam, jak jeszcze bardziej wykorzystać słuchawki bluetooth.
Czy wiecie że pod słuchawki bluetooth, możecie podłączyć dowolne źródło dźwięku? Także analogowe i z urządzeń, które nie posiadają obsługi bluetooth!Możemy na przykład podłączyć dźwięk ze starego telewizora czy radia.
Możemy też podłączyć dźwięk ze starego discmana albo MP3'trójki. 
I odbierać dźwięk bezprzewodowo w słuchawkach bluetooth w stereo!Przedstawiam wam kolejne bardzo ciekawe urządzonko. Co to takiego? To nadajnik, oraz odbiornik bluetooth w jednym. 


Urządzenie to jest bardzo tanie i bardzo dobrej jakości a to ze względu na przesyłanie dźwięku w stereo, podobne urządzenia niestety nie oferują już tej opcji. A tutaj za niecałe 20 zł mamy super urządzonko, które pozwala przesłać dźwięk bezprzewodowo na różne sposoby.

Po pierwsze, możemy przesłać dźwięk analogowy z urządzeń które nie posiadają nadajnika bluetooth, przesłać go możemy do słuchawek bluetooth a podpiąć możemy dowolne źródło dźwięku analogowego: stare radia, telewizory, wieże hi-fi, odtwarzacze przenośne.

Co jeszcze? Możemy także przerobić zwykłe słuchawki, na słuchawki bezprzewodowe, wówczas przełączamy się w tryb odbioru i podpinamy nasze słuchawki do tego urządzonka a z urządzeniem łączymy się przy pomocy smartfona, laptopa, komputera tak jak ze słuchawkami bluetooth

Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie i bardzo przydatne, które polecam.

Oczywiście ma wbudowany akumulator, który potrafi zasilić urządzenie nawet kilka godzin!

Na naszym kanale tylko takie super rzeczy zobaczycie. 😁


Prześlij komentarz

Whatsapp Button works on Mobile Device only

Wpisz czego szukasz i kliknij w ikonkę lupy