poniedziałek, 15 marca 2021

Robimy własną telewizję z prawdziwego zdarzenia!

Projekt pod nazwą "Telewizja PaCZaJ TV stream" to najnowszy nasz pomysł. Jest to całkowicie niekomercyjny projekt telewizji z prawdziwego zdarzenia. Chcemy pokazać jak naprawdę robi się telewizję. Mamy naprawdę wielki zapał i zamiar prowadzić go jak najdłużej a nie jak inni tylko przez chwilę. Chcesz dołączyć do projektu, skontaktuj się z nami. 


Jeśli chcecie się dowiedzieć czegoś więcej zza kulis prowadzenia tej stacji to zapraszamy na czat discord: https://flesztech.blogspot.com/czat

Projekt ten został tak naprawdę rozpoczęty już 1 stycznia 2021 roku (początki projektu sięgają nawet grudnia 2019 roku) to wtedy przeprowadziliśmy pierwszy sylwestrowy strim 12 godzinny)

Unikalne rozwiązania jakie wprowadziłem to między innymi bezpośrednie połączenie audio wideo z jednego studia z drugim studiem poprzez prywatny strumień i restransmisję tego na 2 kanały z tzw. centrali.


Pomysł był przez mnie wykorzystany już w 2019 roku a dopiero dziś wykorzystany jest przez wielkich jutuberów, jednak to my go zapoczątkowaliśmy, gdyż zawsze wyprzedzaliśmy technologicznie innych. Wprowadziliśmy także w 2019 roku bezprzewodową kamerę w systemie analogowym (nadajnik analogowy na pasmo 2,4 GHz, zasięg 1 km), dzięki której nadawaliśmy z poza studia, (z ulicy) do mieszkania z komputerem i strimem na żywo.


Więcej znajdziecie tutaj:

https://flesztech.blogspot.com/2020/01/live-paczaj-tv.htmlNajlepsze scenki ze strima:Częściowy zapis strima 2019/2020:
Kolejny strim sylwestrowy to już ogromny skok technologiczny na przód gdyż jakość nadawania to aż 10 megabitów poprzez światłowód i niesamowicie stabilne łącze internetowe.

https://flesztech.blogspot.com/2021/01/podsumowanie-sylwestrowego-strima.html

To jednak nie koniec, od marca 2021 roku rozpoczęliśmy regularne transmisje na żywo z ramówką tak jak w prawdziwej TV


Transmisja nr.1:

Transmisja nr.2:

Transmisja nr.3:

Transmisja nr.4

Transmisja nr.5


Transmisja nr. 6

Transmisja nr. 7Wraz z tym projektem tworzymy także nowe produkcje własne, jedną z nich jest pilotażowy odcinek programu informacyjno-publicystycznego INFO MAXXX przygotowywany wraz z naszym partnerem, "Studio Mistak TV"Naszą telewizję możecie oglądać na:Prześlij komentarz

Whatsapp Button works on Mobile Device only

Wpisz czego szukasz i kliknij w ikonkę lupy