Forum dyskusyjne

Forum w chwili obecnej
jest dostępne pod adresem:
Aby móc udzielać się na forum, należy się zalogować bądź zarejestrować. Forum posiada bezpieczny certyfikat SSL oraz ciasteczka, a także dostępne jest w formie responsywnej (mobilnej). Na forum jest około 5000 postów, a więc warto tam zajrzeć i poczytać. Możesz je także przeglądać w aplikacji mobilnej TAPATALKHasło wyszukiwania: "elektrodynka"Lubisz stare tradycyjne fora dyskusyjne? To miejsce jest dla ciebie!Podgląd forum:
Forum jest alternatywą (anty-elektrodą) było przez to nieustannie atakowane milionami pustych wywołań (DDOS) mimo że ataki notorycznie uniemożliwiały normalne funkcjonowanie (obciążana baza MYSQL) forum walczy i było umieszczane na różnych serwerach polskich i zagranicznych, działa po dziś dzień.

Nigdy nie została uszkodzona baza danych bezpowrotnie, nie utraciliśmy nigdy żadnych danych, ponieważ kopie zapasowe bazy MYSQL oraz fotek są wykonywane co 24 godziny, dlatego wpisy użytkowników są bezpieczne, samo przebywanie na forum również jest bezpieczne, jest ciągle monitorowane pod względem różnych zagrożeń czy wirusów.

Wygląd forum zmieniał się cały czas. Oto jak forum wyglądało kiedyś:
Whatsapp Button works on Mobile Device only

Wpisz czego szukasz i kliknij w ikonkę lupy