[ads-post]


Aktualnie forum znajdziesz pod adresem:


Możesz je także przeglądać w aplikacji mobilnej TAPATALK
hasło wyszukiwania: "forum elektrodynka"
Forum jest alternatywą (anty-elektrodą) było przez to nieustannie atakowane milionami pustych wywołań (DDOS) mimo że ataki notorycznie uniemożliwiały normalne funkcjonowanie (obciążana baza MYSQL) forum walczy i było umieszczane na różnych serwerach polskich i zagranicznych, działa po dziś dzień.

Nigdy nie została uszkodzona baza danych bezpowrotnie, nie utraciliśmy nigdy żadnych danych, ponieważ kopie zapasowe bazy MYSQL oraz fotek są wykonywane co 24 godziny, dlatego wpisy użytkowników są bezpieczne, samo przebywanie na forum również jest bezpieczne, jest ciągle monitorowane pod względem różnych zagrożeń czy wirusów.

Wygląd forum zmieniał się cały czas. Oto jak forum wyglądało kiedyś:
W tej chwili forum dyskusyjne ma nowoczesny responsywny wygląd w formie HTML5, posiada certyfikat bezpieczeństwa SSL i dostępne jest za pośrednictwem aplikacji mobilnej tapatalk oraz pod adresem:

https://elektrodynka.tk

Prześlij komentarz

ZOBACZ KONIECZNIE:

FANKLUB tabletu Lark Ultimate WIN


Kompendium wiedzy oraz nieoficjalne wsparcie techniczne. Jest to jeden z najtańszych i najbardziej wydajny w swojej cenie tablet ostatnich miesięcy (rok 2015-2016) ale też nowinka techniczna, z którą trzeba postępować ostrożnie i odpowiedzialnie! Dlatego jeśli sobie z czymś nie radzisz, ten spis różnych tematów jest w sam raz dla ciebie, tutaj zdobędziesz zarówno wiedzę podstawową jak i tę bardziej zaawansowaną.

Flash News

[flashnews][carousel2]

Rozrywka

[rozrywka][slider1][#e74c3c]

Hydepark

[film][fbig1]
Obsługiwane przez usługę Blogger.