piątek, 16 czerwca 2017

Stacja Meteo ZP-24, unboxing i krótki opis

Witajcie. Zapraszam was na kolejny odcinek w którym zaprezentuję znowu ciekawy sprzęcik, ktoś mnie ostatnio prosił w mailu abym przetestował jakieś gadżety, lub niewielkie sprzęty domowe, w granicach od 5 do 100 złotych - ten pomysł wydał mi się bardzo dobry więc postanowiłem wyprodukować serię filmików o tanich sprzętach, zaprezentuję te całkiem nowe jak i te, które używam od bardzo dawna i zrecenzuję jak się mają po paru latach użytkownia i czy warto kupić coś tańszego czy może lepiej wydać więcej.

Niebawem pojawi się kilka filmików z podobnymi przedmiotami, a w dzisiejszym króciutki unboxing stacji meteo, ZP-24.

Jest to stacja pogody zasilana na 2 paluszki AA, a ekran tradycyjny monochromatyczny, czyli będzie nam działała dobry rok lub więcej na jednym komplecie bateryjek.

Co więcej zegara tego nie musimy wcale ręcznie ustawiać, ponieważ ma wbudowany odbiornik sygnału DCF, nadawanego z Frankfurtu, jest to sygnał nadający aktualną godzinę z zegara atomowego, nasza stacja automatycznie co 24 godziny w nocy, synchronizuje się właśnie z tym sygnałem, co więcej ma również budzik, dlatego już nigdy nie spóźnimy się ani do pracy ani do szkoły, bowiem zegar zawsze będzie aktualny i niezależny od prądu sieciowego.

Myślę że za około 20 zł, jest to godna polecenia propozycja dla każdego.

Zegar ma fajną otwieraną podstawkę, lub można go zawiesić na ścianie.

Pozdrawiam i do następnego odcinka. ( ◕ ͜ʖ ◕ )


Prześlij komentarz

Whatsapp Button works on Mobile Device only

Wpisz czego szukasz i kliknij w ikonkę lupy