niedziela, 12 września 2021

Budynek 2226 i jego nietypowe "ogrzewanie"Nadszedł wrzesień a więc nowości, również na naszym portalu. Nowością jest poszerzenie treści. A więc w dzisiejszym artykule poruszę dość ciekawy temat a zarazem zaproszę do naszej internetowej telewizji w której pojawiać się będą podobne ciekawe materiały oraz fragmenty różnych programów.

Jeden z naszych członków grupy pan Sławomir poruszył niedawno dość ciekawy temat, który pojawił się w jednym z odcinków programu Galileo (TV4), chodzi o nietypowe ogrzewanie budynku zwanego 2226 - skąd taka nazwa? ponieważ temperatura tam zawsze oscyluje w granicach 22 - 26 stopni, budynek ten znajduje się w austriackim mieście Lustenau a jego ogrzewanie ... no właśnie, on nie posiada żadnego ogrzewania, wszystko rozchodzi się oto że ogrzewaniem mogą być ludzie, komputery czy inne sprzęty a także odpowiednia cyrkulacja powietrza. Chodzi oto że ściany są dość grube i wybudowane ze specjalnych materiałów, m.in. pustaków. Ściany tworzą coś w rodzaju termosu, który utrzymuję tą temperaturę nawet w zimie. Polecam obejrzeć fragment tego programu.


Chcesz więcej podobnych materiałów? Zajrzyj na nasz kanał na portalu Vkontakte:

Od września zaczynamy tam regularne transmisje na żywo z ramówką pełną programów dokumentalnych oraz mnóstwem rozrywki i muzyki. Będą się pojawiały również filmy VOD, tak jak ten powyższy.Prześlij komentarz

Whatsapp Button works on Mobile Device only

Wpisz czego szukasz i kliknij w ikonkę lupy