poniedziałek, 3 stycznia 2022

Zagłuszarka sygnału GPS za 2 złote - po prostu HIT ze shopee !!!

Dość popularne są tzw. zagłuszarki sygnałów telefonicznych, montowane są np. tam gdzie ktoś zakazuje ich używania, ale czy wiedzieliście że są też innego rodzaju zagłuszarki? np. sygnału GPS z satelity? Pomyślicie pewnie że to niemożliwe, bo przecież jak można zagłuszyć sygnał z kosmosu ?   A jednak da radę, lecz tylko lokalnie do kilkunastu metrów.
Prezentuję wam kolejny bajer zakupiony na shopee za po prostu śmieszną cenę, bo niecałe 2 złote, do samego końca nie wierzyłem że to prawdziwe urządzenie i że będzie działało, a jednak to naprawdę działa.

Uruchomienie urządzenia poprzez wetknięcie je do portu USB np. w samochodzie uniemożliwia całkowicie śledzenie GPS - jest to doskonałe narzędzie np. aby zakłócić lokalizatory GPS albo też zakłócić śledzenie w naszych smartfonach.

Można też go wetknąć do dowolnego powerbanka i w promieniu kilkunastu metrów zakłócić wszystkim sygnał z satelity.

Działa na 2 pasma czyli: 1555-1580 MHz, 1200-1300 MHz - tradycyjny amerykański GPS a także chiński Beidou

Nie jestem pewny co do systemu rosyjskiego czyli GLONASS ale smartfon nawet z tym systemem nie był w stanie odnaleźć sygnału GPS, zrobił to dopiero po wyłączeniu urządzenia.


FILM:
Urządzenie dostajemy w ładnym metalowym etui co mnie mile zaskoczyło 

Ocena końcowa:

Zgodność z opisem: 10/10 (opis zgody z rzeczywistością, nie jest to atrapa lecz pełnosprawne urządzenie elektroniczne z nadajnikiem zagłuszającym)
Funkcjonalność: 10/10 (proste urządzenie nie wymagające żadnej konfiguracji, działa od razu) 
Jakość: 10/10 (jakość wyśmienita zarówno obudowa urządzenia jak i metalowe etui)
Cena: 1,62 zł 


Prześlij komentarz

Whatsapp Button works on Mobile Device only

Wpisz czego szukasz i kliknij w ikonkę lupy