[ads-post]


Kolejne ciekawe urządzonko, które przyda się w każdych okolicznościach, nie tylko w domu ale także podczas różnych prezentacji gdzieś w biurze, gdzie potrzebujemy dużej odległości prezentera od urządzenia wyświetlającego.

Anycast M2 Plus to tak naprawdę bezprzewodowe HDMI, które może funkcjonować na odległość nawet ponad 10 metrów. jedyne wymagania są takie aby funkcję "miracast" obsługiwał dany smartfon, tablet, laptop lub PC.

Ja pokażę to na przykładzie smartfona xiaomi redmi 4a, który ma tę opcję czyli "ekran bezprzewodowy".


Zestaw składa się z odbiornika, oraz kabla zasilającego (duże USB) nie ma w zestawie ładowarki, choć powinna być ponieważ urządzenie wymaga zasilania 1 amper a USB w telewizorach może nie być na tyle wydajne, więc warto się zaopatrzyć w taką dodatkową ładowarkę USB (5 volt 1 amper)
Na kablu zasilającym odchodzi także 2 kabel idący do zewnętrznego odbiornika WIFI, odbiornik ten najlepiej ułożyć tak aby bez przeszkód odbierał sygnał.
Urządzenie pracuje w trybach:

  • DLNA/AirPlay umożliwia za pomocą aplikacji wysłanie na ekran telewizora plików multimedialnych, np. zdjęć filmów, itp.
  • Miracast Screen Mirroring umożliwia zdublowanie ekranu smartfona na telewizorze, można grać w gry, przeglądać internet.Specyfikacja:

  • Procesor: Single Core ARM Cortex A9 Rockchip RK2928 1.2Ghz
  • System operacyjny: Linux 3.0.8
  • Pamięć RAM: 256MB
  • HDMI: 1xHDMI 1.4
  • Zasilanie: 1xMicro USB 5V DC/500mA (zalecane 1A)
  • Zasięg: do 10m
  • Kompatybilność: Android od 4.2 iOS od 7.0 Mac OS od 10.9 Windows Phone od 8.1


Oczywiście należy pamiętać, że do poprawnego działania musimy posiadać ruter WIFI, pod który łączymy to urządzenie (instrukcja niżej) jak i nasz smartfon lub komputer. to ruter retransmituje ten sygnał 


Krótka instrukcja obsługi podczas pierwszego użycia:Szczegóły:


Do kupienia tutaj:


Prześlij komentarz

ZOBACZ KONIECZNIE:

FANKLUB tabletu Lark Ultimate WIN


Kompendium wiedzy oraz nieoficjalne wsparcie techniczne. Jest to jeden z najtańszych i najbardziej wydajny w swojej cenie tablet ostatnich miesięcy (rok 2015-2016) ale też nowinka techniczna, z którą trzeba postępować ostrożnie i odpowiedzialnie! Dlatego jeśli sobie z czymś nie radzisz, ten spis różnych tematów jest w sam raz dla ciebie, tutaj zdobędziesz zarówno wiedzę podstawową jak i tę bardziej zaawansowaną.

Flash News

[flashnews][carousel2]

Rozrywka

[rozrywka][slider1][#e74c3c]

Hydepark

[film][fbig1]
Obsługiwane przez usługę Blogger.